Skip to main content

ColdHacks.Net C.

Türkiyenin En Güvenilir Cold Hack ve WLP Satış Plartformu'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben BadBugger; size yardımcı olabilmek için buradayım. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

resmi bayilikmi

16-01-2017, Saat: 02:45
#1
Çevrimdışı
öncelikle selamlar hepinize aranıza bugün katıldım.. daha önceleri farklı bir siteden alıyordum. güvenilirdi fakat yarım saatte teslimat diyolardı son zamanlarda 10 gün de anca teslim ediyorlardı. canlı destekleri vardı hiç faal olmuyordu . skype yardım  vardı ama skype den cevap vermiyorlardı.  son olarak chat kısmından hakkımızı aradıgımızda uyarı verildi devam edersem ban vereceklerini söylediler bende siteyi bıraktım.


burdan alışveriş yapmak istiyorum fakat merak ettiğim bazı şeyler var..  

1- resmi bayilik mi burası
2- hile ödeme bildirimi yapıldıktan sonra ne zaman id şifre verilir ( stok olmadığı özel durumlar hariç )
3- hile hakkında bir sorun yaşadık destek almak istersen ne tur destekler var.
kubilaybey01
16-01-2017, Saat: 02:51
#2
Çevrimdışı
Merhaba,

Ödeme bildiriminiz kontrol edilir onaylanır onaylanmaz hileniz teslim edilir ödemenizin onaylanma süresi 5 Dakika İle 4 saat arasında değişebilmektedir. Destek almak istediğinizde forumda konu açabilirsiniz hızlı bir şekilde cevaplanacaktır. Facebook sayfamıza mesaj atarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz. Canlı destek sistemimize bağlanarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz. Bana site üzerinden özel mesaj atarak hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Detaylı konuşmak isterseniz canlı desteğe bağlanın başka sorularınız varsa hızlı bir şekilde cevaplayalım.
"Fark yaratmaya gelmedik, biz zaten farkla öndeyiz"
THEND

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Cold Hack,Gold Hack, ColdHack, Cold Hacks, ColdHacks, GoldHacks, Gold Hacks, Soğuk hile, Cold, Wolfteam Cold Hack, Wolfteam, Zula Vip, Gold Hack G6, Cold Hack G6, ColdHack Satın Al, Cold Hack Satın Al, ColdHacks buy, Cold Hack buy, Cold Hack Al, ColdHack al, Gold Hack buy, GoldHack al, Wolfteam vip hack, Wolfteam hile, Wolfteam hack, Wolfteam hile al, Wolfteam hile satın al, Wolfteam hack al, Wolfteam hack satın al, Wolflitepro, WLP Hack, Wlpx, Wlp satın al, Wolflitepro satın al, Wolflitepro hack buy, Hile satın al, Hack satın al, Hack buy, Hile buy, coldhackg6satis, coldhackg5satis, Kp hilesi