Skip to main content

ColdHacks.Net C.

Türkiyenin En Güvenilir Cold Hack ve WLP Satış Plartformu'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben BadBugger; size yardımcı olabilmek için buradayım. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ödeme yaptım lisas gelmedi hayla

04-03-2017, Saat: 04:55
#1
Çevrimdışı
Gecen ayin 28 de ödeme yaptım odeme bildiriminide yaptım dediniz 2 saat icinde aktif olacak tamam dedim dediniz resimli olarak yapin dekontla birlikte yaptim dediniz paymet daha onaylamadı kac gündür paymet akbak odemesini nasil onaylamadi ? olmıcaksa söyleyin ben ödemeyi yaptim dekontuda elimde sizede attim daha ne istiyonuz ?
qumar52
04-03-2017, Saat: 05:29
#2
Çevrimdışı
(04-03-2017, Saat: 04:55)qumar52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecen ayin 28 de ödeme yaptım odeme bildiriminide yaptım dediniz 2 saat icinde aktif olacak tamam dedim dediniz resimli olarak yapin dekontla birlikte yaptim dediniz paymet daha onaylamadı kac gündür paymet akbak odemesini nasil onaylamadi ? olmıcaksa söyleyin ben ödemeyi yaptim dekontuda elimde sizede attim daha ne istiyonuz ?
Güzel kardeşim adam forumu bakıma soktu benim parayı yatırdığım gün Ödeme bildirimi yapmıştım bakımdan sonra Ödeme bildirimi yapanlar bidaha yapsın diye konu açtı bidaha yaptım 10 dk sonra lisansım geldi istersen tekrar yapmayı dene
[Resim: tr1.png]
tolgayazcc
04-03-2017, Saat: 23:20
#3
Çevrimdışı
Ödeme yaptım bildirdim yaptım dün hala gelmedi lisansım ne zaman gelecek ya ??!
Kaan190797
05-03-2017, Saat: 00:15
#4
Çevrimdışı
(04-03-2017, Saat: 23:20)Kaan190797 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ödeme yaptım bildirdim yaptım dün hala gelmedi lisansım ne zaman gelecek ya ??!
Lisansınız teslim edilmiş olması lazım. Özel mesaj kutunuzu kontrol edermisiniz?

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
"Fark yaratmaya gelmedik, biz zaten farkla öndeyiz"
THEND

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Cold Hack,Gold Hack, ColdHack, Cold Hacks, ColdHacks, GoldHacks, Gold Hacks, Soğuk hile, Cold, Wolfteam Cold Hack, Wolfteam, Zula Vip, Gold Hack G6, Cold Hack G6, ColdHack Satın Al, Cold Hack Satın Al, ColdHacks buy, Cold Hack buy, Cold Hack Al, ColdHack al, Gold Hack buy, GoldHack al, Wolfteam vip hack, Wolfteam hile, Wolfteam hack, Wolfteam hile al, Wolfteam hile satın al, Wolfteam hack al, Wolfteam hack satın al, Wolflitepro, WLP Hack, Wlpx, Wlp satın al, Wolflitepro satın al, Wolflitepro hack buy, Hile satın al, Hack satın al, Hack buy, Hile buy, coldhackg6satis, coldhackg5satis, Kp hilesi