Skip to main content

ColdHacks.Net C.

Türkiyenin En Güvenilir Cold Hack ve WLP Satış Plartformu'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben BadBugger; size yardımcı olabilmek için buradayım. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

KOD 126 HATASINDAN SONRA

29-03-2019, Saat: 04:33
#1
Çevrimdışı
[Resim: V916rZ.png]

Çeviride , "Uyuyan Kullanıcı Sil" çıkıyor. Başka hesaplada girdiğim zaman aynı hata
carcarre
30-03-2019, Saat: 09:31
#2
Çevrimdışı
Bu bilgisayarlık bir sorun hile değil bilgisayara format atarak denermisin?
"Fark yaratmaya gelmedik, biz zaten farkla öndeyiz"
THEND
30-03-2019, Saat: 14:23
#3
Çevrimdışı
Bu, " eskiden kullanıcı adıyla giriş yapılabilen ama uzun süre girmediği için silinen ve yeniden o kullanıcı adıyla oluşturulan hesaplar için çıkan uyarıdır." Joygame desteğe bildirerek hesabı aktifleştirmelerini talep edebilirsiniz. Problem çözülmüştür. #Konu kilitlenebilir.
carcarre
31-03-2019, Saat: 00:40
#4
Çevrimdışı
Konu kilitlenmiştir iyi forumlar.
"Fark yaratmaya gelmedik, biz zaten farkla öndeyiz"
THEND

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Cold Hack,Gold Hack, ColdHack, Cold Hacks, ColdHacks, GoldHacks, Gold Hacks, Soğuk hile, Cold, Wolfteam Cold Hack, Wolfteam, Zula Vip, Gold Hack G6, Cold Hack G6, ColdHack Satın Al, Cold Hack Satın Al, ColdHacks buy, Cold Hack buy, Cold Hack Al, ColdHack al, Gold Hack buy, GoldHack al, Wolfteam vip hack, Wolfteam hile, Wolfteam hack, Wolfteam hile al, Wolfteam hile satın al, Wolfteam hack al, Wolfteam hack satın al, Wolflitepro, WLP Hack, Wlpx, Wlp satın al, Wolflitepro satın al, Wolflitepro hack buy, Hile satın al, Hack satın al, Hack buy, Hile buy, coldhackg6satis, coldhackg5satis, Kp hilesi