Skip to main content

ColdHacks.Net C.

Türkiyenin En Güvenilir Cold Hack ve WLP Satış Plartformu'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben BadBugger; size yardımcı olabilmek için buradayım. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Envanter Hack Sorunu

13-09-2019, Saat: 09:44
#1
Çevrimdışı
Envanter hackı açıp kampa girdiğimde böyle hata alıyorum hileyi aldığımda beri bu sorun mevcut
[Resim: osmLDn.png]

sizden yardım bekliyorum.
vemercaza1
13-09-2019, Saat: 12:19
#2
Çevrimdışı
Merhaba,

Bu tarz hatalar envanterinize daha Türkiye serverine eklenmemiş veya kullanıma daha sunulmamış karakter silah veya herhangi bir eşyayı envanterinize göndermeye çalıştığınızda alırsınız hilede seçtiğiniz eşyaları kontrol ediniz daha önce ismini duymadığınız oyunda görmediğiniz her şeyi kaldırınız düzelecektir.
THEND
13-09-2019, Saat: 12:41
#3
Çevrimdışı
[Resim: osMJ5Y.png]kesinlikle hiçbir silah seçmiyorum sadece yaptığım şey envanter hackı butonuna tıklayıp açmak ve kampa girmek boş olarak girsemde aynı hata bir silah seçip girsemde aynıh ata
vemercaza1
13-09-2019, Saat: 16:14
#4
Çevrimdışı
Sadece silah olarak değerlendirmeyin karakter vb eşyalarıda kontrol edin lütfen
THEND
13-09-2019, Saat: 16:27
#5
Çevrimdışı
kontrol ettim aynı hata Sad

hiçbirşey seçmiyorum sadece envanter hackı açyıroum hata alıyorum.
vemercaza1
13-09-2019, Saat: 16:48
#6
Çevrimdışı
Envanter hack eşya limiti 150 olarak ayarlanmıştır attığınız resimde gördüğüm kadarıyla 105 limit gözükmekte ve kullanılan 45 eşya olduğunu göstermektedir menüyü daha detaylı incelemenizi öneriyorum.
THEND

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Cold Hack,Gold Hack, ColdHack, Cold Hacks, ColdHacks, GoldHacks, Gold Hacks, Soğuk hile, Cold, Wolfteam Cold Hack, Wolfteam, Zula Vip, Gold Hack G6, Cold Hack G6, ColdHack Satın Al, Cold Hack Satın Al, ColdHacks buy, Cold Hack buy, Cold Hack Al, ColdHack al, Gold Hack buy, GoldHack al, Wolfteam vip hack, Wolfteam hile, Wolfteam hack, Wolfteam hile al, Wolfteam hile satın al, Wolfteam hack al, Wolfteam hack satın al, Wolflitepro, WLP Hack, Wlpx, Wlp satın al, Wolflitepro satın al, Wolflitepro hack buy, Hile satın al, Hack satın al, Hack buy, Hile buy, coldhackg6satis, coldhackg5satis, Kp hilesi