Skip to main content

ColdHacks.Net C.

Türkiyenin En Güvenilir Cold Hack ve WLP Satış Plartformu'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben BadBugger; size yardımcı olabilmek için buradayım. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Editör Alımı Başvuru Bilgileri

04-04-2019, Saat: 09:40
#1
Çevrimdışı
Selamlar, aşağıda siteniz için gerekli olan editör alımı için gerekli bilgilerim mevcuttur.
İsim Soyısım: M**** A**** (parklee45)
Yaş: 21
Öğrenim Durumu: Üniversite
Beceriler: Webmaster ( 3 Adet Websitem mevcut ) - İnstagram Hesap Danışmanı - Tüm hacking entegreleri ile ilgileniyorum. Ekstra olarak şuan html ve bootstrap kursu almaktayım.
Eklemek İstediklerim: 2014-2016 yılları arasında TurkHackTeam platformunda Saldırı Timi kadrosunda görev aldım. Ayrıca 3 adet websitem mevcut ( film, seo, bahis tahmini ). Ayrıca her ay düzenli olarak kullanıcılarıma instagram'da takipci,beğeni,yorum panel desteği sunmaktayım. Aktif olarak önlisans öğrencisiyim. Şuan ekstra olarak online kurs platformundan html ve bootstrap kursları almaktayım.
Editör olarak veya uygun gördüğünüz herhangi bir konumda görev almak isterim. 
Başvuruda bulunma amacım cold hakkında pek bir bilgi sahibi değilim. Bu platformda edindiğim güzel bilgileri ömür boyu saklayıp, öğrenip en iyi şekilde yardımcı olmak olacak.
İyi Forumlar dilerim
Web Designer - Webmaster - Instagrammer
parklee45
04-04-2019, Saat: 10:44
#2
Çevrimdışı
Merhaba, başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır ancak daha sitemiz de yeni olduğunuzdan dolayısı ile yetkisiz denenmeniz daha doğru olacağını düşünüyorum ileriki zamanlarda sizi aramızda görmek isteriz bol şanslar aramıza hoş geldiniz.
"Fark yaratmaya gelmedik, biz zaten farkla öndeyiz"
THEND
05-04-2019, Saat: 10:12
#3
Çevrimdışı
[Resim: lock.png]
Old But Gold

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Cold Hack,Gold Hack, ColdHack, Cold Hacks, ColdHacks, GoldHacks, Gold Hacks, Soğuk hile, Cold, Wolfteam Cold Hack, Wolfteam, Zula Vip, Gold Hack G6, Cold Hack G6, ColdHack Satın Al, Cold Hack Satın Al, ColdHacks buy, Cold Hack buy, Cold Hack Al, ColdHack al, Gold Hack buy, GoldHack al, Wolfteam vip hack, Wolfteam hile, Wolfteam hack, Wolfteam hile al, Wolfteam hile satın al, Wolfteam hack al, Wolfteam hack satın al, Wolflitepro, WLP Hack, Wlpx, Wlp satın al, Wolflitepro satın al, Wolflitepro hack buy, Hile satın al, Hack satın al, Hack buy, Hile buy, coldhackg6satis, coldhackg5satis, Kp hilesi