Skip to main content

ColdHacks.Net C.

Türkiyenin En Güvenilir Cold Hack ve WLP Satış Plartformu'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben BadBugger; size yardımcı olabilmek için buradayım. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

COLD HACK ALMAK İSTİYORUM ACİL İLGİLENİRMİSİNİZ

29-01-2017, Saat: 00:31
#1
Çevrimdışı
Öncelikle Herkese İyi Günler,


Daha önceden farklı sitelerden cold hack alışverişi yaptım gezinirken burayı keşfettim.Ödeme bildirimi sayfasında COLD HACK 50 TL yazıyor ama konuda 45 TL yazılmış 45midir değilmidir ilk önce onu cevaplarsanız sevinirim.Ayrıca ödeme yapıldıktan sonra ne zaman hile elime geçer içinde dövme kullanabileceğim sekme varmı.Bir de bir hata olduğunda size ulaşmak için numara istiyorum tabiki kabul ederseniz hızlıca hatayı düzeltmek için mesela birde virüs total gönderirmisiniz.
Sovereign
29-01-2017, Saat: 05:17
#2
Çevrimdışı
Merhaba hile için 45 TL yatırmanız yeterli olacaktır. Ödeme bildirimi yaptıktan sonra 3 dakika ile 5 saat içerisinde hileniz teslim edilecektir. Sekmeme hack sorunsuz olarak çalışmaktadır.
"Fark yaratmaya gelmedik, biz zaten farkla öndeyiz"
THEND

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Cold Hack,Gold Hack, ColdHack, Cold Hacks, ColdHacks, GoldHacks, Gold Hacks, Soğuk hile, Cold, Wolfteam Cold Hack, Wolfteam, Zula Vip, Gold Hack G6, Cold Hack G6, ColdHack Satın Al, Cold Hack Satın Al, ColdHacks buy, Cold Hack buy, Cold Hack Al, ColdHack al, Gold Hack buy, GoldHack al, Wolfteam vip hack, Wolfteam hile, Wolfteam hack, Wolfteam hile al, Wolfteam hile satın al, Wolfteam hack al, Wolfteam hack satın al, Wolflitepro, WLP Hack, Wlpx, Wlp satın al, Wolflitepro satın al, Wolflitepro hack buy, Hile satın al, Hack satın al, Hack buy, Hile buy, coldhackg6satis, coldhackg5satis, Kp hilesi