Skip to main content

ColdHacks.Net C.

Türkiyenin En Güvenilir Cold Hack ve WLP Satış Plartformu'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben BadBugger; size yardımcı olabilmek için buradayım. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

30-06-2019, Saat: 05:58
#1
Çevrimdışı
ben 2 aydır coldhack kullanıyorum ve 7-8 çarım banlandı ve dün oyundaki nerdeyse herkes 3.parti programından ban yedi neden böyle oluyor kullanmadığımda çarımda hileyle girdim oyuna falan girmedim sonra 2 hafta sonra dün ban yedi xignode buluyor galiba hileyi öneriniz varsa yazarmsınız Thend .
muhammedburak
30-06-2019, Saat: 06:20
#2
Çevrimdışı
Bilgisayarınızda başka bir oyunun hilesi dahi varsa bu neden olabilir arama bölümüne hile,hack kelimelerini kontrol edin Cold Hack hariç tüm hile vb programları kaldırın.
"Fark yaratmaya gelmedik, biz zaten farkla öndeyiz"
THEND
30-06-2019, Saat: 06:58
#3
Çevrimdışı
(30-06-2019, Saat: 06:20)THEND Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarınızda başka bir oyunun hilesi dahi varsa bu neden olabilir arama bölümüne hile,hack kelimelerini kontrol edin Cold Hack hariç tüm hile vb programları kaldırın.
kaldırırsam yine yermiyim
muhammedburak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Cold Hack,Gold Hack, ColdHack, Cold Hacks, ColdHacks, GoldHacks, Gold Hacks, Soğuk hile, Cold, Wolfteam Cold Hack, Wolfteam, Zula Vip, Gold Hack G6, Cold Hack G6, ColdHack Satın Al, Cold Hack Satın Al, ColdHacks buy, Cold Hack buy, Cold Hack Al, ColdHack al, Gold Hack buy, GoldHack al, Wolfteam vip hack, Wolfteam hile, Wolfteam hack, Wolfteam hile al, Wolfteam hile satın al, Wolfteam hack al, Wolfteam hack satın al, Wolflitepro, WLP Hack, Wlpx, Wlp satın al, Wolflitepro satın al, Wolflitepro hack buy, Hile satın al, Hack satın al, Hack buy, Hile buy, coldhackg6satis, coldhackg5satis, Kp hilesi